Znakowanie

Gdy już mamy wybrany odpowiedni gadżet reklamowy, trzeba umieścić na nim logotyp, aby mógł w pełni pełnić swoją funkcję.

Technik znakowania jest bardzo wiele. Nasi klienci nie muszą się na tym znać. W tej kwestii mogą liczyć na nasze wsparcie. Zawsze pomożemy dobrać odpowiednią technikę nanoszenia logo w zależności od projektu uwzględniając przy tym właściwości produktu. Produkty z naszej oferty znakujemy wszystkimi popularnymi metodami:

Znakowanie
Znakowanie

TAMPODRUK
Popularna technika znakowania małych artykułów reklamowych (np. długopisów, zapalniczek, breloków, etui, wizytowników). Polega na nakładaniu farby drukarskiej za pomocą miękkiego gładkiego stempla zwanego tamponem.

03.jpg
04.jpg

GRAWER LASEROWY
Efektowna technika znakowania artykułów reklamowych zapewniająca trwałość oraz precyzję. Doskonale nadaje się do znakowania przedmiotów z metalu, drewna, szkła i skóry. Kolor znakowania uzależniony jest od rodzaju materiału z którego wykonany jest przedmiot poddany procesowi.

05.jpg
06.jpg

SITODRUK
Technika druku, w której formą drukową jest szablon nałożony na drobną siatkę tkaną. Wykonanie odbitki polega na przetłaczaniu farby przez matrycę. Nadaje się do wielobarwnych nadruków na artykułach tekstylnych, np. parasole, torby, piłki, czapki, koszulki a także powierzchni wykonanych z PCV.

07.jpg
08.jpg

TERMOTRANSFER
Technika polegająca na termicznym wgrzaniu. Przenoszenie nadruku na materiał odbywa się przez prasowanie transferu na żądanym podłożu (np. koszulce). Maksymalnewymiary pojedynczego transferu to 30 x 30cm. Nadruk  ma bardzo ostro i dokładnie 
odwzorowane kontury.

10.jpg
09.jpg

TłOCZENIE
Metoda znakowania stosowana przeważnie przy znakowaniu skóry oraz wyrobów skóropodobnych. Polega ono na trwałym odkształceniu materiału przez odpowiednie wtłaczanie matrycy w znakowaną powierzchnię.

doming1.jpg
doming 2.jpg

DOMING
Bardzo efektowna technologia znakowania pozwalająca na uzyskanie efektu niemal trójwymiarowego obrazu. Polega na nałożeniu na kolorowy wydruk cyfrowy warstwy żywicy poliuretanowej, która nadaje mu wyrazistości koloru i głębi obrazu.

11.jpg
12.jpg

HAFT KOMPUTEROWY
Nowoczesna metoda znakowania tekstyliów przy pomocy sterowanych komputerowo maszyn hafciarskich. Taki sposób oznakowania odzieży jest trwały, odporny na pranie i estetyczny. Metoda stosowana zazwyczaj do znakowania odzieży, czapek, ręczników i toreb.

13.jpg
14.jpg

KALKA CERAMICZNA
Znakowanie za pomocą kalki ceramicznej polega na nałożeniu specjalnego papieru, na którym znajduje się logotyp na powierzchnię ceramiki. Następnie zostaje ona wypalona w piecu w temperaturze 800°C, dzięki czemu otrzymany produkt cechuje wysoka jakość wykonania oraz trwałość.

15.jpg
16.jpg

SUBLIMACJA
Druk  wykonywany jest specjalnymi atramentami na papierze transferowym, a następnie w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury przenoszony jest na przedmiot pokryty lakierem poliestrowym. Tym sposobem wykonuje się nadruki na  kubkach porcelitowych, tkaninach poliestrowych.

17.jpg
18.jpg

SENSITIVE TOUCH
Inaczej piaskowanie- to rodzaj grawerowania stosowany na ceramice i szkle, polegający na wyżłobieniu wzoru na głębokość około 1mm w wierzchniej warstwie szkliwa. Zastosowanie tej techniki na szkle daje wrażenie oszronienia. Na kolorowej ceramice znakowanie powstaje w kolorze białym. Metoda bardzo efektowna.

20.jpg
19.jpg

CRYSTAL TOUCH
Umożliwia nanoszenie na ceramikę reklamową kryształków o bardzo ekskluzywnym charakterze. Specyfika procesu produkcyjnego i używane kleje umożliwiają łączenie Crystal Touch z wieloma różnymi technologiami zdobienia: kalkomanią, drukiem bezpośrednim, SensitiveTouch, a także kubkami Art Print oraz Magic Mug. Kryształy dostępne są w dwóch standardowych kolorach: kryształowo-srebrnym oraz kryształowo-miodowym.

21.jpg
22.jpg

DRUK CYFROWY UV
To bezdotykowa metoda znakowania, która polega na bezpośrednim drukowaniu obrazu z pamięci komputera na powierzchnię produktu -dzięki temu jakość wykonania jest niemal fotograficzna. Następnie tusz, którym wykonany był nadruk jest utwardzany pod wpływem światła UV, co uodparnia go na wodę, wilgoć czy promienie słoneczne.